Як відбирають кадри в Нацполіцію і скільки отримують "копи", - Клименко

За словами очільника Нацполіції, при наборі майбутніх співробітників з ними працюють психологи.

Глава Національної поліції України Ігор Клименко Об этом сообщает infokava.in.ua со ссылкой на СМИ.

Глава Національної поліції України Ігор Клименко розповів, як проходить набір співробітників в правоохоронні органи, передають Патріоти України з посиланням на Lb.ua.

За його словами, при наборі майбутніх співробітників спочатку з ними працюють психологи. Вони проводять співбесіди, завдяки яким з’ясовують мотивацію для роботи в поліції, також за стандартними методиками встановлюють рівень агресії.

"Є люди, які не розуміють, навіщо йдуть в поліцію, немає мотиву. Дуже багато показує, наприклад, метод незакінчених пропозицій... Пропозиція починається словами: "Якби я був поліцейським...". Пропозицію потрібно закінчити. Так ми бачимо, крім всього іншого, чи вміє, взагалі, людина писати...", — зазначив Клименко.

Також є й інший метод, коли психолог дає три слова: "любов", "поліція" і "людина". За п’ять хвилин необхідно скласти якомога більше пропозицій з цими словами. Для професійного психолога такі тести дають достатньо інформації.

"Звичайно ж, ми застосовуємо і більш надійні і валідні методики", — додав глава Нацполіції.

Він пояснив, що головною проблемою є розмір заробітної плати. За словами Клименка, в органах не встигають за сумами, які ростуть в "народному господарстві". Старт сержанта Національної поліції України становить дев’ять тисяч гривень. З цього року підвищили зарплату оперуповноваженим — їх зарплата в районі 11 500-12 500 гривень.

"Нас дуже хвилює некомплект в патрульній поліції, тому що це фундамент, наше майбутнє. Люди, які зараз в патрульній поліції через п’ять, десять або п’ятнадцять років будуть керівниками середньої і вищої ланки Нацполіції. Ми на це сподіваємося, і до цього їх готуємо. Наша мета, щоб кожен співробітник, який прийшов в поліцію, пройшов службу в патрулі, перш ніж йти далі. Ось як утримати цих людей на службі, — це проблема. І не тільки в зарплаті. Через некомплект є проблема з порушенням розпорядку дня", — розповів Клименко.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/iak-vidbyraiut-kadry-v-natspolitsiiu-i-skilky-otrymuiut-kopy--klymenko-298303.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя