Конгрес США зобов’язав Пентагон і Білий дім надати документи про військову допомогу Україні

24 вересня у Палаті представників США запустили процедуру імпічменту Дональду Трампу — Конгрес США зобов’язав Пентагон і Білий дім надати документи про військову допомогу Україні
24 вересня у Палаті представників США запустили процедуру імпічменту Дональду Трампу
Документи повинні бути надані до 15 жовтня Об этом сообщает news-video.in.ua со ссылкой на СМИ.


Демократи Палати представників Конгресу США запросили у Пентагону і адміністрації Білого дому документи, пов’язані з виділенням військової допомоги Україні.


Про це повідомляє агентство Reuters.


Відповідний запит члени Палати представників направили в рамках розслідування про імпічмент президенту США Дональду Трампу. Зокрема, були запитані документи, пов’язані з рішенням Трампа заблокувати виділення військової допомоги Україні.


Документи повинні бути надані до 15 жовтня.


Напередодні стало відомо, що у розслідуванні справи про тиск Білого дому на Київ, з’явився другий інформатор, який заявляє, що має інформацію з перших рук про дії президента США Дональда Трампа у так званому «українськомускандалі», і вже мав розмову з генеральним інспектором розвідувальних служб США Майклом Аткінсоном.


Нагадаємо, держсекретар США прокоментував скандал навколо Трампа та України.


5 жовтня стало відомо, що конгресмени від Демократичної партії вимагають від Білого дому надати документи щодо розмови президентів США та України – Дональда Трампа та Володимира Зеленського.


Перед цим конгресмени направили аналогічний запит на адресу віце-президента США Майка Пенса.


Нагадаємо, Трамп закликав Палату представників провести голосування щодо імпічменту.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/kongres-ssha-zobovyazav-pentagon-i-biliy-dim-nadati-dokumenti-pro-viyskovu-dopomogu-ukrajini-630867.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя