Що нового чекає на рівнян у листопадіВодійські права


Із листопада водії зможуть створити у своєму смартфоні електронну версію своїх прав і техпаспорта. Ці електронні документи матимуть таку ж силу, як і оригінали. Поліцейські перевірятимуть посвідчення за допомогою спеціальних технічних засобів через QR-коди. Об этом сообщает zss.in.ua со ссылкой на СМИ.


Спеціальний додаток буде доступний на Єдиному державному веб-порталі електронних послуг. Створити електронні права можна буде лише з документів нового зразка – пластикових.Це означає, що водійські права та технічні паспорти радянського зразка, а також заламіновані, які видавалися у 1990-2000-х роках, не будуть доступні для оцифровування.


Газ


З наближенням зими, зростають ціни на газ. Спочатку для промисловості, а згодом, ймовірно, і для населення.


Ціни на газ для промисловості зростуть майже на 20%.У Нафтогазі пояснили, що зміна зумовлена зростанням цін на газ на європейському ринку, звідки Україна імпортує газ. Так, ціни газу на європейських хабах з постачанням в листопаді перевищують поточні майже наполовину.


Оскільки ціни на імпортний газ також впливають і на ціну газу для населення, згодом вона також має зрости.Митна служба


З 1 листопада почне працювати оновлена Митна служба.


Рішення про розділення ДФС на дві служби — податкову і митну — ухвалили у грудні минулого року.Митні пости, які були підконтрольні Державній фіскальній службі, переходять під управління митниці.


Також заплановано скорочення митниць з 26 до 16.Ціни на цигарки


Вже з листопада цього року вартість пачки цигарок може в середньому зрости на 7₴


Подорожчання обумовлено тим, що 4 жовтня парламент прийняв у цілому законопроект № 1049 про введення єдиного рахунку для сплати податків і зборів, який містить поправку про обмеження торгової націнки для виробників сигарет (виробники зобов’язані будуть продавати сигарети дистриб’юторам за ціною не вище 80% від максимальної роздрібної ціни).У Укртютюн, в свою чергу, відзначають, що вже з початку 2020 р цигарки можуть вирости в ціні в середньому на 40%, тому що з 1 січня 2020 року заплановане підвищення ставки акцизного податку на тютюнову продукцію.


За матеріалами Інтернет-видань
Джерело статті: “https://radiotrek.rv.ua/news/shcho_novogo_chekaie_u_lystopadi_241810.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя