СБУ викрила у Запоріжжі потужний конвертцентр


Як інформують у прес-центрі СБУ, діяльність конвертаційного центру у Запоріжжі, через який виведено у "тінь" майже 100 мільйонів гривень, блокувала Служба безпеки України.

Оперативники спецслужби встановили, що організували ʺконвертʺ майже рік тому двоє мешканців обласного центру. Вони надавали замовникам ʺпослугиʺ із переведення коштів у готівку через здійснення фіктивних фінансово-господарських операцій. Конвертцентр також забезпечував штучну мінімізацію податкових платежів до бюджету. Серед ʺклієнтівʺ зловмисників було понад 50 комерційних структур реального сектору економіки та декілька державних підприємств регіону. Об этом сообщает real-economy.in.ua со ссылкой на СМИ.

Кошти зловмисники прокручували через низку фіктивних товарно-господарських операцій та зрештою виводили у тінь без сплати податків.

Під час обшуків в офісі конвертаційного центру правоохоронці вилучили печатки підконтрольних підприємств, бухгалтерську та банківську документацію, чорнові записи, що підтверджують протиправну діяльність. Також виявлено понад 600 тисяч гривень та 15 тисяч євро.

За таку ʺвинахідливістьʺ підприємствам-клієнтам доведеться відповідати перед законом та повернути державі ʺзекономлені податкиʺ.

У межах відкритого кримінального провадження за ч. 2 ст. 205-1 (підроблення документів, які подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи та фізичних осіб-підприємців), ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів) та ч. 1 і 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України тривають слідчо-оперативні дії.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, СБУ виявила мільйонні зловживання на Миколаївській митниці.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/sbu_vykryla_u_zaporizhzhi_potuzhnyy_konverttsentr_330011.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя