«Волиньстандартметрологія» придбає обладнання за понад 3 млн


Комплект обладнання для підготовки та проведення елементного аналізу зразків коштуватиме до 3,23 мільйона гривень.

Постачальника обладнання визначать у результаті відкритих торгів. Замовником виступає ДП «Волинський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації». Тендерні пропозиції приймають до 27 листопада, розпочнуть аукціон 28 листопада. Строк поставки товару – до 1 травня 2020 року.

Відповідно до технічного завдання, йдеться про придбання спектрометра та системи мікрохвильового розкладання зразків. Обладнання, яке постачається, повинно бути новим, яке не працювало раніше і виготовлено у 2019 -2020 році. Спектрометр повинен бути в повній комплектації згідно рекомендацій виробника та готовий до лабораторних випробувань.

До комплекту поставки повинні входити: спектрометр, згідно вимог технічного завдання; комплект програмного забезпечення для управління спектрометром українською або російською мовою; набір для введення зразків до спектрометра згідно рекомендацій виробника обладнання; гідридна приставка до спектрометра; комплект витратних матеріалів до спектрометра, згідно рекомендацій виробника обладнання, для аналізу щонайменше 1000 зразків; комплект витратних матеріалів до спектрометра, згідно рекомендацій виробника обладнання, для аналізу з використанням гідридної приставки щонайменше 1000 зразків; система автоматичного введення зразків до спектрометра, згідно рекомендацій виробника обладнання, не менше ніж на 100 проб; управляючий ПК до спектрометра (системний блок, монітор, лазерний принтер, ліцензійна операційна система) – один комплект; циркуляційний охолоджувач до спектрометра (якщо спектрометр потребує даний прилад для охолодження); система мікрохвильового розкладання зразків, згідно вимог технічного завдання.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/economics/volynstandartmetrolohiia-prydbaye-obladnannia-za-ponad-3-mln/” Об этом сообщает swindle.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя